CİHAN DEMİR

Ad Soyad :CİHAN DEMİR
Telefon :
ÖZGEÇMİŞ

1986 yılında Tokat Turhal da doğdum. 1988 de yani 2 yaşımda iken İstanbul Esenyurt a göç ettik ben doğma büyüme Esenyurtluyum diyebilirim. İlkokul Ortaokul ve Lise Öğrenimimi Esenyrutta tamamladım. Esenyurt Üniversitesi İşletme Mezunuyum. Askerlik görevimi Hakkari Yükseovada tamamladım.
           2006 yılında Aile şirketimiz olan Demir Emlak İnşaat Taahhüt Gıda Dayanıklı Tüketim Maddeleri Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nin Yönetim Kurulu Başkanlığını devir aldım 2011 Yılına kadar hizmet sektörü gıda sektörü ve Taahhüt işleri ile bir çok projeyi başarı ile tamamladım. 2011 yılından itibaren Doğduğum yer olan Esenyurt ta çeşitli Mahallelerde konut yapımına başlayıp 2020 yılına dek 14 Adet İş deneyim belgesinin sahibi oldum. Projeler, imar, inşaat altyapı, peyzaj uygulamalarına imza attık. Bu çalışmalar sayesinde binlerce insanımıza istihdam sağladık 2016 Yılında yine Yönetim kurulu başkanlığını yaptığım Demir Örme Tekstil İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurdum. Kumaş İmalatı ile Yüzlerce emekçiye istihdam sağlamaktayız.Evli ve iki çocuk babasıyım. 4.Olağan Esenyurt İlçe Kongresinde Yönetici olarak seçildim Başkan yardımcılığı görevini yürütmekteyim.
 

 

MESAJ GÖNDERİN

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımı ile bize iletebilirsiniz. Konu hakkındaki cevap, vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

İletişim Formu
CHPnet

SİTELERİ